Kariéra

Firma neustále vyhľadáva nových ľudí do svojich radov, preto keď ste odborno zručný, odhodlaný a pracovitý, máte prax a skúsenosti, tak neváhajte nás kontaktovať.

Akonáhle bude dopyt na pracovnú pozíciu na ktorú ste sa prihlásili budeme Vás kontaktovať.

Výhody pre našich pracovníkov:

• významná, etablovaná stavebná firma stredného charakteru
• dokonalá vybavenosť firmy o sa týka stav. strojov a postupov
• výhoda stability spolo nosti na stavebnom trhu
• miesto prácie hlavne v Nitrianskom kraji
• možnosť ďalších odborných znalostí a skúseností, školenia
• práca na náročných a jedinečných projektoch
• spolahlivé odmeňovanie
• dobrý kolektív pracovníkov
• transparentnosť

PRACOVNÉ POZÍCIE

Stavbyvedúci

Náplň práce:

• zrealizovanie diela, stavby, pridelenej zákazky od za iatku až po uvedenie do úžívania alebo odovzdania
• komunikácia s investorom, projektantom a stavebným dozorom
• samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
• vedenie stavebného denníka a spisovanie materiálov
• koordinácia pracovníkov a kontrola prevádzaných prác na stavbe
• koordinovanie všetkých súčastí stavby tak, aby bol dodržaný termín, technické nároky, kvalita a hospodársky výsledok
• odsúhlasovanie prác a technických riešení, návrhy technických riešení a detailov
• odsúhlasovanie a tvorba cenových návrhov, naviac prác a fakturácie
• preberanie a odovzdávanie prác
• kontrola cenových ponúk, kontrola fakturácie a nákladov

Ponúkaný plat: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný

Požiadavky:

• stredoškolské vzdelanie s maturitou alebo vysokoškolské vzdelanie II. stupňa – Zameranie: pozemné stavby
• fakturácia – základy
• nejmenej 5 ročná prax v danom odbore
• vodičský preukaz skupiny B – zmysel pre detail, dokonalosť, termíny, záruky
• technické myslenie
• znalosť čítania stavebných výkresov
• expert – znalosť technologických postupov a detailov
• cenové znalosti v stavebníctve – samostatnosť a zodpovednosť pri riadení a koordinovaní prác počas výstavby
• výhodou je odborná spôsobilosť- stavbyvedúci
• výhodou je znalosť nemeckého alebo anglického jazyka
• výborná technická a argumenta ná schopnosť komunikácie
• schopnosť motivovať a dosahovať požadované výsledky pri práci s ľuďmi

Majster, remeselník

Náplň práce: práce na stavbe ako murár, tesár, zatepľova , omietkar, stierkár, obklada

Požiadavky:

• vodičský preukaz skupiny B
• stredoškolské vzdelanie bez maturity – zameranie: stavebné, technické
• technické zručnosti – najmenej 3 ročná prax v odbore
• dobrý zdravotný stav
• znalosť čítania výkresov – základy

Vodič nákladného auta, strojník

Náplň práce: zásobovanie stavieb stavebným materiálom zo stavebnín

Požiadavky:

– vodičské oprávnenie: skupina C + E
– vodičský preukaz: skupiny: A, C, D, E, T
– nižšie stredné odborné vzdelanie
– samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
– technické zručnosti – najmenej 3 ročná prax v odbore – dobrý zdravotný stav

Svoje profesijné životopisy v slovenskom jazyku posielajte na: kariera@konastav.sk
Do hlavičky alebo do predmetu napíšte pracovnú pozíciu na ktorú sa hlásite.

Bližšie informácie získate na tel. .: 035/ 65 93 044