Fotogaléria stavieb

Ste v sekcii, kde nájdete fotogalériu najkrajších realizovaných stavebných prác a projektov našou stavebnou firmou Kóňastav s.r.o. Nižšie si môžete vybrať jednu z kategórií stavieb, kde sa Vám potom zobrazia zrealizované projekty. Všetky uvedené fotografie a ich uverejnenie boli odsúhlasené majiteľmi.

Administratívne a obchodné budovy

Táto sekcia fotogalérie je venovaná predovšetkým fotkám z úspešne zrealizovaných “najkrajších” projektov spoločnosťou Kóňastav s.r.o. zameraných na výstavbu, úpravu a modernizáciu administratívnych a obchodných budov.

Polyfunkčné stavby a haly

Táto sekcia fotogalérie je venovaná predovšetkým fotkám z úspešne zrealizovaných “najkrajších” projektov spoločnosťou Kóňastav s.r.o. zameraných na výstavbu, úpravu a modernizáciu polyfunkčných stavieb a hál.

Rodinné domy

Táto sekcia fotogalérie je venovaná predovšetkým fotkám z úspešne zrealizovaných “najkrajších” projektov spoločnosťou Kóňastav s.r.o. zameraných na výstavbu, úpravu a modernizáciu rodinných domov a bytových jednotiek.

Ostatné realizácie

Fotogaléria ďalšich zrealizovaných stavieb a prác.Naša firma realizuje aj ďalšie stavebné práce a stavby ako modernizácia historických budov, stavba pivničných priestorov a iných.

Priebeh výstavby

Fotky zo stavebných prác. Rekonštrukcie, modernizácia. Foto zábery ako postupovali rozličné stavebné práce na projektoch po celom regióne.